17.10.07

29.09 Eloni SK AO Raplamaal

Järjekorras 3. autoorienteerumine Elioni spordiklubile pani mind raske ülesande ette - 28 võistkonna hulgas tuli kaitsta kahe eelmise aasta esikohta. Ette rutates võin öelda, et see ei õnnestunud :-( Aga nüüd võistlusest: rada oli sarnane eelmise aastaga ca 100km ja fotosid mida tuli otsida 45. Tegemist joonorienteerumisega millele lisandusid fotovihjed. Kui eelmine aasta olin ise roolis olles ka kaarti lugenud, siis seekord lugesid kaarti Kalle ja Mari vaheldumisi. Liane ülesanne oli fotosid jälgida ja seda tegid ka kõik teised. Ainult üks kord tekkis suurem arusaamatus kaardi teemal, see tähendab, et me ei raalinud üht vasakpööret välja ja sattusime valesse kohta ning kulus veidi aega, et rajale tagasi jõuda. See aps tekitas ka mõningase ajakaotuse AKP-sse jõudmisel. Lisaks jäi paar fotot leidmata ja sellest piisas seekord ainult 3. kohaks. Võitsid kohalikud mehed kelle trump oli ümbruse tundmine. Selgeks sai, et Elioni spordiklubi rahval on autoorienteerumise tase kõvasti tõusnud, sest sel aastal oleksime oma eelmise aasta võidupunktidega alles 6. koha saanud. Minu pildid ja Liane pildid.